Nea Mărin va reveni cu forţe proaspete la Antena 1, luni, la ora 20.30, într-un nou sezon incendiar, în care protagonişti vor fi şi Răzvan şi Dani, îndrăgiţii matinali. Astăzi, la "Neatza", cei doi au vorbit despre experienţa pe care au trăit-o în cadrul emisiunii şi au mărturisit că au muncit pe rupte. Mai mult de atât, Răzvan a precizat că în urma participării la acest show s-a ales cu numeroase vânătăi şi a avut nevoie de…recuperare de câteva zile. Urmăriţi un nou sezon al emisiunii "Poftiţi pe la noi" luni şi marţi, de la ora 20.30, numai la Antena 1.
Vineri, 26.06.2026, 11:43
Vineri, 26.06.2026, 11:18
Vineri, 26.06.2026, 11:06
Vineri, 26.06.2026, 10:43
Vineri, 26.06.2026, 10:26
Vineri, 26.06.2026, 10:22
Vineri, 26.06.2026, 08:50
Vineri, 26.06.2026, 08:47
Vineri, 26.06.2026, 08:45
Vineri, 26.06.2026, 08:27