Antena Căutare
Logo show

Românii nu mănâncă pește

Marian Duță, omul informat de la Neatza cu Răzvan și Dani, a aflat de la Marian Cuzdrioreanu, președinte Ro-Fish, cât de mult pește mănâncă românii.
Luni, 05.11.2018, 10:39
x