Biletul Zilei 12.04.2018. Meciurile din Europa League ne aduc profitul diseară

Biletul Zilei 12.04.2018. Pentru a doua zi la rând, ghinionul a lovit crunt biletele noastre. Ieri, am mizat pe siguranță, însă cel mai ușor pont a fost ratat. Din cele trei meciuri alese pe Biletul ”La Sigur”, două au ieșit, iar  un ”1 pauză” la Bayern - Sevilla a fost distrus de teama nemților de a se arunca în atac.

Biletul Zilei 12.04.2018. Pentru a doua zi la rând, ghinionul a lovit crunt biletele noastre. Ieri, am mizat pe siguranță, însă cel mai ușor pont a fost ratat. Din cele trei meciuri alese pe Biletul ”La Sigur”, două au ieșit, iar un ”1 pauză” la Bayern - Sevilla a fost distrus de teama nemților de a se arunca în atac.

Biletul Zilei 12.04.2018. Pentru diseară am ales să mergem exclusiv în Europa League, acolo unde am găsit trei meciuri cu potențial. Primul vine de pe Stade Velodrome din Marsilia. OM primește vizita celor de la RB Leipzig, într-un meci în care elevii lui Rudi Garcia vor trebui să dea totul pentru calificare. A fost 0-1 în Germania și orice e posibil azi.

Biletul Zilei 12.04.2018. Ne apropiem de România cu al doilea meci și poposim în Austria. Aici avem un duel între două dintre cele mai frumoase echipe din Europa. RB Salzburg și Lazio Roma promit din nou spectacol, după cele șase goluri de pe Olimpico. La fel ca în tur, vom miza pe un ”GG”.

Biletul Zilei 12.04.2018. Biletul de siguranță îl închidem cu un meci din Est. ȚSKA Moscova primește vizita celor de la Arsenal, într-un alt meci care ne poate aduce multe goluri și o cotă mai mult decât excelentă.

Biletul Zilei 12.04.2018: CÂȘTIGĂTOR!

• 22:05 Marseille - RB Leizpig 1x - cotă 1,40 5-2
  • 22:05 RB Salzburg - Lazio GG - cotă 1,53 4-1
  • 22:05 ȚSKA Moscova - Arsenal GG - cotă 1,60 2-2
  • Cotă finală: 3,42
VIDEO! Respectul, mai presus de toate în fotbal! Buffon și Ronaldo s-au întâlnit după meciul dramatic Real - Juve. Gestu... Real Madrid - Juventus 1-3 s-a lăsat cu o calificare a gazdelor și cu o suspendare a unei vedete din lotul lui Zinedine ...