Biletul Zilei 19.04.2018. Marile favorite de joi ne înmulțesc considerabil investiția

Biletul Zilei 19.04.2018. Dacă în urmă cu două zile am avut un bilet al favoritelor win, ieri am fost loviți de ghinion. Din cele 4 meciuri alese, trei au ieșit fără emoții, iar unul a fost ratat în mod dureros. Salzburg nu a reușit să se impună în 90 de minute cu Mattersburg și ne-a distrus ziua.

Biletul Zilei 19.04.2018. Dacă în urmă cu două zile am avut un bilet al favoritelor win, ieri am fost loviți de ghinion. Din cele patru meciuri alese, trei au ieșit fără emoții, iar unul a fost ratat în mod dureros. RB Salzburg nu a reușit să se impună în 90 de minute cu Mattersburg și ne-a distrus ziua.

Biletul Zilei 19.04.2018. Soluțiile de azi nu mai sunt așa de multe ca ieri, fapt pentru care am recurs la meciuri ceva mai complicate. Trei dueluri de azi ne pot aduce o cotă bombă. Primul vine din Championship. Blackburn primește vizita celor de la Peterborough și are nevoie de victorie pentru a urca pe locul 1.

Biletul Zilei 19.04.2018. De la aceeași oră 21:45, Chelsea joacă pe terenul celor de la Burnley, iar 2-ul este obligatoriu pentru Hazard & co., cei care încă visează la un loc de UEFA Champions League. Burnley e în formă de zile mari, însă Chelsea s-a descurcat de fiecare dată pe terenul revelației din acest sezon.

Biletul Zilei 19.04.2018. La Liga propune o cotă excelentă la un meci în care gazdele sunt condamnate la victorie. Levante primește vizita retrogradatei Malaga, iar victoria este singura soluție din meniul gazdelor. Din spate vine tare Deportivo, iar trei puncte azi sunt vitale pentru trupa din Valencia.

Biletul Zilei 19.04.2018: CÂȘTIGĂTOR!

• 21:45 Blackburn - Peterborough 1 - cotă 1,50 3-1
  • 21:45 Burnley - Chelsea 1 - cotă 1,95 1-2
  • 22:30 Levante - Malaga 1 - cotă 1,95 1-0
  • Cotă finală 5,70
Real Madrid dă o mega-lovitură pe piața transferurilor! Cavani și-ar fi dat acordul pentru a face cuplu cu Ronaldo din s... Poli Iași - CFR Cluj LIVE VIDEO ONLINE...