Tabela jucausa la Haifa: "Plictiseala mare, mon cher! Asa c-o dam pe Solitaire"

Fotbalul poate fi plictisitor uneori. Ne demonstreaza asta responsabilii cu tabela de marcaj la meciul dintre Hapoel Haifa si Hapoel Beer Sheva, care, in lipsa de goluri, au mutat atentia pe Solitaire.

17:56 minutul. 0-0 scorul. Hapoel Haifa primea vizita celor de la Hapoel Beer Sheva intr-o partida a primei ligi israeliene.

Meci plictisitor, asa ca responsabilul cu tabela de marcaj a dat-o pe Solitaire. Cum experienta jocului de carti parea mai interesanta decat ceea ce se intampla pe teren, “gamerul” a dat la o parte minutul si scorul si le-a prezentat spectatorilor meciul lui de.. Solitaire.

Partida de fotbal a inghetat la 0-0 pana la final. In schimb, deznodamantul jocului de carti ramane necunoscut, asta pentru ca eroarea a fost reparata dupa cateva secunde.

CFR Cluj si Otelul Galati, calificate in semifinalele Cupei Romaniei... Chiajna-Steaua, vineri, 20:00, Antena 1 si liveVIDEO - liveTEXT pe a1.ro: Stelistii, terapie prin karting...