Rooney s-a accidentat si ar putea pierde derby-ul cu Chelsea

Sir Alex Ferguson a primit o dubla lovitura in prelungirile meciului de la Munchen. Managerul lui United a pierdut si meciul in minutul 92, dupa golul lui Olici, si l-ar putea pierde si pe Rooney pentru returul de pe "Old Trafford"!

Rooney e in mare pericol sa lipseasca la derby-ul cu Chelsea de sambata si selectionerul Capello are mari emotii in asteptarea verdictului medicilor. Pana la Mondialul din Africa de Sud mai sunt ceva mai mult de doua luni.(gsp.ro)

Roger Federer, eliminat in optimi la Miami... Europa League - sferturi de finala / Benfica se impune in derby-ul cu Liverpool (VIDEO)...