Torje a inscris din nou pentru Granada

Gabriel Torje a deschis scorul pentru Granada in meciul castigat contra lui Betis, scor 2-1. Este al treilea gol in Primera Division pentru mijlocasul roman.

Gabi Torje continua seria evolutiilor excelente in Primera Division. Fostul jucator al lui Dinamo a marcat din nou pentru Granada, formatie care a ajuns la 11 puncte dupa succesul de pe terenul lui Betis, scor 2-1.

Mijlocasul a inceput partida ca titular si a deschis scorul in minutul 8. Torje nu a terminat jocul in teren, fiind inlocuit de tehnicianul Anquela in minutul 69.

Liga spaniola pare ca i se potriveste de minune lui Torje, care a reusit deja trei goluri si doua pase decisive.

Liga I / Severinul obtine prima victorie a sezonului. Iasiul ingroapa Mediasul la ultima faza... Visul american continua: Cung Le castiga prin KO Main Event-ul de la UFC Macao...