VIDEO Steaua- Gaz Metan 0-1/ Surpriza in Ghencea

Surpriza de proportii in Ghencea dupa ce Steaua a pierdut cu scorul de 0-1 in fata formatiei Gaz Metan Medias, intr-un meci contand pentru etapa a 15-a din Liga 1. Eric a inscris singurul gol al partidei in minutul 4.

Stelistii au fost incapabili sa isi revina dupa golul primit, fiind sufocati de presingul bine organizat al mediesenilor.

Cea mai mare ocazie a meciului ratata de stelisti a fost in minutul 67, atunci cand Gardos a trimis in bara.
Gaz Metan Medias intrerupe astfel seria de infrangeri in meciurile directe cu Steaua de la revenirea in Liga 1, in timp ce ros-albastrii pierd trei puncte importante in lupta pentru titlu.

Echipe de start:

STEAUA:

GAZ METAN: Plesca - Trtovac, Fl. Lazar, Akaky, Markovici - Kubala, Todea - Al. Munteanu, Eric, Pirvulescu - Cigan

VEZI AICI CELE MAI IMPORTANTE FAZE VIDEO:

GOOOL Medias, 1-0, min 4: Eric deschide scorul cu un sut din voleu din 6 metri dupa o prelungire cu capul a lui Markovici

min 11:
Stancu suteaza din prima de la 20 de metri, dar mingea se duce putin pe langa poarta

REPRIZA A 2-A

min 65:

min 67:

min 74:

Sebastian Vettel, noul campion mondial din Formula 1... Box: Manny Pacquiao l-a surclasat pe Margarito/ Filipinezul are 8 titluri la categorii diferite...

Hello Chef sezonul 7, 18 mai 2024. Confruntarea dintre Roxana Blenche și chef Samuel. Verdictul Nicoletei Nucă Sambata, 18.05.2024, 15:30