Antena Căutare

Ce discuție au avut concurenții înainte de semifinala sezonului 2 Power Couple România. Cum s-au relaxat înainte de probă

Doar un pas îi mai desparte pe concurenți de marele premiu și finala sezonului 2 Power Couple România. Semifinaliștii sunt Robert și Elena Tudor, Bella Santiago și Nicu Grigore, Giulia și Vlad Huidu, DOC și Anca Munteanu, Cesima și Theo Zeciu.

Galerie
Doar un pas îi mai desparte pe concurenți de marele premiu și finala sezonului 2 Power Couple România | Antena 1

Ultimele ediții din Power Couple România aduc pe micile ecrane ale telespectatorilor o mulțime de momente pline de emoție și suspans. În urmă cu o zi de semifinală, foștii concurenți ai sezonului 2 s-au întors în Malta pentru a profita de șansa care le-a fost dată.

Cuplurile au trecut printr-o probă extrem de dificilă, însă doar o singură pereche a revenit în vilă alături de semifinaliști. Cei care au scos cel mai bun scor și timp la provocare au fost Cesima și Theo Zeciu.

Așadar, aceștia au reintrat în competiția Power Couple România chiar înainte de semifinală. Tinerii au primit vestea cu multă bucurie și își doresc cu orice preț să ajungă până în etapa finală a concursului.

Cum se pregătesc semifinaliștii de probă în ediția 23 a sezonului 2 Power Couple România, de pe 4 martie 2025

Chiar înainte de probă, semifinaliștii sezonului 2 Power Couple România au avut parte de momente de relaxare. Aceștia și-au petrecut timpul liber la piscină, răcorindu-se cu un pahar de suc și savurând chipsurile lor preferate.

Citește și: Ce au dezvăluit concurenții de la Power Couple România, chiar înainte de proba de cuplu. Ce detaliu neașteptat au aflat

Robert și Elena Tudor, Bella Santiago și Nicu Grigore, Giulia și Vlad Huidu, DOC și Anca Munteanu, Cesima și Theo Zeciu au profitat din plin de soarele puternic din Malta, dar și de compania celorlalți concurenți.

Înainte ca Dani Oțil să le dea vești despre probă, concurenții s-au întâlnit în jurul mesei de pe terasă pentru a discuta, dar și pentru a face glume.

„Magi, ia zi! Ce avem de făcut azi? Că tu le zici bine!”, l-a întrebat Vlad Huidu pe Robert Tudor.

„Eu mi-am imaginat că o să fim aici, de ce să vă mint?! Ăsta e țelul mai mic, avem unul mai mare.”, a spus Giulia Anghelescu în cadrul unui testimonial.

„Eu zic că nu a fost alergat pe distanțe lungi!”, a adăugat Radu la discuția dintre Vlad Huidu și Robert Tudor.

„E un vis frumos faptul că ne-am întors, iar astăzi chiar jucăm. Chiar e tare, avem ocazia de a experimenta și noi probele astea. Și de ce nu? Poate să le și câștigăm.”, au spus Cesima și Theo Zeciu.

„Îți aduci aminte când ziceai să nu ieșim în prima săptămână? Și era să ieșim în prima săptămână, iar acum am ajuns să jucăm semifinala!”, i-a zis DOC soției lui.

„Da, ăsta era gândul tuturor!”, l-a completat Anca Munteanu.

Citește și: Cum i-a tachinat Nicu pe Anca Munteanu și DOC, după ce au câștigat a doua oară superputerea săptămânii: „Mai dă câte o firimitură”

Aroma preferată oricând ți-e poftă și entertainment fără pauză – asta face din cuplul Pepsi și Lay’s partenerul ideal pentru serile în care te uiți la Power Couple, la Antena 1. Fie că ești cu gașca, în cuplu sau singur, serile de TV sunt și mai savuroase când alături de cel mai bun duo de TV watching, așa că fii gata să deschizi o doză rece de Pepsi și o pungă de Lay’s de fiecare dată când auzi: „Ronțăie mai încet că e un moment tensionat!”.

Theo și Cesima au revenit în competiție. Diseară, cinci cupluri luptă în semifinala sezonului2! Show-ul, lider absolut d... Semifinala Power Couple România sezon 2, 4 martie 2025. Care sunt cele trei cupluri finaliste. Ce bonus a dat Dani Oțil...
Înapoi la Homepage

Puteți urmări știrile Antena 1 și pe Google News. 📰

Video recomandate
Te cunosc de undeva Sezonul 21, 22 martie 2025. Ioana State și Tudor Ionescu s-au transformat în Charles Aznavour - „La Boheme” Sambata, 22.03.2025, 22:50
Citește și
Abonează-te la newsletter!

Lasă-ne adresa ta de mail și te vom ține la curent zilnic cu cele mai importante știri, astfel încât să nu pierzi nimic niciodată.


x