Antena Căutare
Logo show

Raluca, ex-Angels, a revenit pe scenă! Solista a luat un premiu la "Cerbul de aur"

Raluca Blejuşcă facea furori în anii 2000 cu trupa Angels, însă a renunţat la cariera muzicală în favoarea proiectelor! Solista s-a întors pe scenă şi a luat premiu la "Cerbul de aur"
Vineri, 28.09.2018, 12:03
x