Antena Căutare

Creştinii ortodocşi au intrat în Săptămâna Albă

Creştinii ortodocşi au intrat în Săptămâna Albă. Adică săptămână premergătoare postului Paştelui. În aceste zile se mănâncă ouă, brânză sau lapte. din belşug. O bucurie pentru comercianţi.
Marti, 25.02.2014, 16:27
x