Antena Căutare

Englezii au invadat Centrul Vechi din Capitala

Femei frumoase, bere ieftina, timp bun, stadion nou.Englezii au toate motivele sa fie lorzi. Adica.sa primeasca elegant infrangerea. Pe strazi, in baruri, in metrou si in tribune s-a jucat deja meciul suporterilor. Mii de englezi au cantat, au baut si au dansat alaturi de romani.
Joi, 07.03.2013, 19:21
x