Antena Căutare

Intoxicati cu ierburi etnobotanice

Petrecere de ziua indragostitilor cu mult fum la Iasi. Sase studenti, dintre care unul francez, au ajuns la urgenta dupa ce au fumat ierburi etnobotanice. Pentru tratarea lor, au fost chemati medici de acasa.
Duminica, 14.02.2010, 13:24
x