Antena Căutare

Omizile au invadat un cartier din Constanţa

A început teroarea, în Constanţa. Omizile au invadat un cartier din oraş, de lângă port. Larvele şi-au întins pânzele prin copaci, dar şi pe alei şi borduri.
Vineri, 29.05.2015, 13:18
x