Antena Căutare

Problemele cu dinţii în pandemie îţi golesc buzunarele

Numai probleme cu dinţii să nu ai în pandemie. O spun pacienţii care cu greu mai găsesc un cabinet deschis în Capitală. Opt clinici private în tot oraşul şi trei spitale de stat. Preţurile sunt însă pe măsură, dincolo de tratamentul dentar, aproape o mie de lei costă dezinfecţia.
Sambata, 25.04.2020, 19:37
x