Încet-încet, se simte un aer de normalitate. Câteva muzee din Capitală şi-au deschis porţile pentru vizitatori. Doar că o zi la muzeu arată altfel în pandemie. Vizitatorii au voie să intre doar cu măşti după ce li se ia temperatura. Şi înăuntru au acces doar grupuri mici.