Antena Căutare

S-a dat startul sezonului de vâslit pe Dâmboviţa

Bucureştenii vor putea se se plimbe cu barca sau canotca între podul unirii şi biblioteca naţională în fiecare zi de marţi până duminică.
Miercuri, 25.06.2014, 08:01
x