Antena Căutare

Şoferii seniori, care au împlinit vârsta de 70 de ani, ar putea fi nevoiţi să treacă anual pe la medic

Şoferii seniori, care au împlinit vârsta de 70 de ani, ar putea fi nevoiţi să treacă anual pe la medic dacă vor să mai plece la drum cu maşina. Aşa sună proiectul de lege pregătit recent în Parlament. Sabin Ciornea are toate amănuntele
Marti, 27.12.2016, 19:34
x