Antena Căutare

Teroare la un centru de plasament din Galaţi

Rămas fără părinţi, un copil internat la un centru de plasament din Galaţi a făcut o mărturie şocantă. Băiatul de 14 ani a povestit la şcoală că nu mai vrea să trăiască de frica bătăilor încasate de la colegii din acelaşi centru. A ajuns chiar să doarmă într-o scară de bloc doar ca să nu mai fie ţinta abuzurilor copiilor mai mari.
Vineri, 28.11.2014, 16:11
x