HomeVideoAntena 1ObservatorUn bărbat a murit în Piața Obor din Capitală. Medicii nu au știut să-l resusciteze!
Un bărbat a murit în Piața Obor din Capitală. Medicii nu au știut să-l resusciteze!
Un bărbat s-a stins sub ochii celor din jur, în Târgul Obor din Capitală! Omul a suferit un stop cardiac, iar primul care a intervenit a fost echipajul unei ambulanţe private. Numai că cei doi aşa-zişi specialişti n-au ştiut nici măcar cum să-l resusciteze.