Antena Căutare

Ungaria nu mai are nevoie de FMI

Ungaria cere Fondului Monetar International sa-si inchida biroul de reprezentare la Budapesta, deoarece nu mai este nevoie de el.
Marti, 16.07.2013, 07:51
x