Antena Căutare
Logo show

Mihaela Runceanu – De-ar fi să vii. Vezi aici cum cântă Gabor Cosmin la X Factor!

În a zecea gală din sezonul 4 de la "X Factor", Gabor Cosmin a cântat melodia interpretată de Mihaela Runceanu – "De-ar fi să vii".
Vineri, 21.11.2014, 21:20
x