Este celebru, este bunic, dar nu vrea să recunoască acest lucru. Oare despre cine vorbim?

Bisbal de Romania, cu voce de Bolton si un trandafir, o cucereste pe Delia

“Sexy and I know it”. Asa scrie pe tricoul lui. A zburat cu avionul ca sa se incarce cu adrenalina pentru marele show. Isi poarta cu mandrie pletele vopsite blond, cerceii cu pietre pretioase si zambetul larg. Chiar foarte larg. Arata mai ceva ca un star international. Unde mai pui ca seamana si cu David Bisbal, dupa cum bine zice Delia.

Duminica, 22.09.2013, 20:50
POVESTE CU PULS! Muamba, de la inima fara bataie la fericirea de a fi parinte

In urma cu mai bine de zece luni, inima lui Fabrice Muamba si-a luat o pauza de 78 de minute. Odihna i-a fost grabita de medici, care l-au readus pe fotbalistul lui Bolton la viata. A renuntat la fotbal si s-a dedicat familiei, care, nu peste mult timp, se va mai imbogati cu inca un membru.

Miercuri, 23.01.2013, 14:27
Fabrice Muamba, in lacrimi pe stadion!

Fabrice Muamba a revenit pe terenul unde a facut infarct. Dupa 46 de zile, fotbalistul a calcat pe gazonul echipei sale Bolton. 20 de mii de oameni i-au scandat numele si au aplaudat in picioare. Muamba a izbucnit in lacrimi. Pe 17 martie fotbalistul...

Joi, 03.05.2012, 16:11
Bolton a jucat primul meci de la drama lui Fabrice Muamba

Bolton a jucat primul meci de la drama lui Fabrice Muamba. Fanii lui Bolton au avut o coregrafie speciala dedicata lui. Jucatorii au purtat toti tricouri cu numarul 6 si numele englezului care a facut infarct pe teren. Si brigada de arbitri a avut un...

Duminica, 25.03.2012, 20:11
Primele vorbe ale lui Muamba dupa revenire: "Am pierdut?"

Imediat dupa ce a iesit din coma, mijlocasul lui Bolton si-a chestionat apropiatii in legatura cu rezultatul meciului din sferturile FA Cup cu Tottenham.

Joi, 22.03.2012, 00:00
Muamba isi poate misca mainile si picioarele

Jucatorul ce a fost transportat de urgenta la spital dupa ce a facut atac de cord pe White Hart Lane a dat luni mici semne de revenire.

Luni, 19.03.2012, 00:00
Un jucator al lui Bolton a facut atac de cord pe gazon

Fabrice Muamba a cazut pe terenul de joc in minutul 41 al sfertului cu Tottenham, fiind transportat de urgenta la spital. Starea lui e critica.

Duminica, 18.03.2012, 00:00
Gary Cahill la Chelsea

Internationalul englez al lui Bolton va semna in acest week-end un contract valabil pe o perioada de 4 ani si jumatate.

Sambata, 14.01.2012, 00:00
Premier League: Liverpool, remiza pe teren propriu. Vezi rezultatele din prima etapa!

Liverpool a debutat cu o remiza in noul sezon din Premier League, Sunderland plecand cu un punct de pe Anfield. Suarez (11') a deschis scorul, iar Larsson (57' executie acrobatica) a inchis tabela.

Sambata, 13.08.2011, 00:00
Michael Bolton se intoarce in Romania

Evenimentul va avea loc pe data de 17 iulie, la Constanta.

Joi, 22.04.2010, 00:00
Chelsea, victorie cu scandal in fata lui Bolton

Chelsea Londra s-a distantat in fruntea clasamentului din Premier League la patru puncte, dupa victoria, scor 1-0, in fata lui Bolton. Golul marcat de Anelka, in finalul primei reprize, din centrarea perfecta a lui Drogba, a starnit adevarate controverse, dupa ajutorul clar dat de arbitru, care nu a vazut un hent clar la preluarea ivorianului.

Miercuri, 14.04.2010, 00:00