Articole despre orduspor

"Motanul" ramane in Turcia! Bogdan Stancu a semnat cu Genclerbirligi

Fostul atacant al Stelei a semnat un contract pe trei sezoane cu Genclerbirligi! In Turcia, Stancu a mai evoluat pentru Galatasaray si Orduspor

Vineri, 26.07.2013, 15:54
Bogdan Stancu, foarte aproape de Italia! Ar putea deveni coechipierul lui Cristi Chivu la Inter Milano

''Motanul'' Stancu s-ar putea incalta langa Chivu. Este pe lista lui Inter, echipa care l-a vrut inca de pe vremea cand juca la Steaua.

Miercuri, 17.10.2012, 14:42
Bogdan Stancu, dorit de Inter Milano

Motanul Stancu s-ar putea incalta langa Chivu. E pe lista lui Inter, echipa care l-a vrut inca de pe vremea cand juca la Steaua. "Atacul lui Inter poate vorbi romana. Bogdan Stancu, bombardierul lui Orduspor" e dorit pe Meazza, scriu jurnalistii de la...

Marti, 16.10.2012, 13:46
Bogdan Stancu a fost prezentat oficial la Orduspor

Bogdan Stancu a fost prezentat oficial la Orduspor. Cumparat de la Galatasaray pentru 2,5 milioane de euro, "Motanul" s-a fotografiat cu tricoul noii sale formatii. "Sunt in sfarsit fericit. Prima optiune pentru mine a fost mereu Orduspor. Sunt bucuros...

Vineri, 06.07.2012, 07:39
VIDEO! Bogdan Stancu a marcat un gol de generic contra lui Fenerbahce!

Presa turca de azi il lauda pe atacantul echipei Orduspor, Bogdan Stancu, pentru golul inscris in meciul cu Fenerbahce, scor 1-1, notand ca aceasta reusita este una "de generic" si ca portarul formatiei din Istanbul, internationalul Volkan Demirel, nu a putut schita in acel moment niciun gest.

Joi, 05.01.2012, 00:00
Stancu a inscris impotriva lui Fenerbahce!

Atacantul Bogdan Stancu a deschis scorul in meciul pe care echipa sa Orduspor il disputa la aceasta ora cu Fenerbahce Istanbul , in etapa a 18-a a campionatului turc de fotbal.

Miercuri, 04.01.2012, 00:00
Stancu si Culio au inscris din nou: Au dus-o pe Orduspor pe locul 3

Atacantul roman imprumutat de Galatasaray la Orduspor, Bogdan Stancu, a deschis scorul pentru Orduspor in partida cu Eskisehirspor, din pasa lui Culio, in minutul 48. Acelasi argentinian a majorat diferenta de pe tabela 3 minute mai tirziu.

Sambata, 15.10.2011, 00:00
Bogdan Stancu, imprumutat de Galatasaray la Orduspor

Atacantul echipei Galatasaray, Bogdan Stancu, a fost imprumutat pentru un sezon gruparii Orduspor, nou promovata in prima liga din Turcia, informeaza presa turca, citata de Mediafax.

Miercuri, 17.08.2011, 00:00