Articole despre tim cahill

Visul s-a încheiat! Siria, eliminată din drumul către Cupa Mondială, după o luptă dramatică de 120 de minute la Sydney, cu Australia

În zilele noastre, când spui ”Siria”, gândul îți zboară automat la război, la terorim, la imigranți și, de multe ori, la moarte. Tot în zilele noastre, Siria poate oferi și viață, speranță și...

Marti, 10.10.2017, 14:43

Tim Cahill a reusit unul dintre cele mai rapide goluri din istorie! Jucatorul lui New York Red Bulls a deschis scorul dupa doar sapte secunde de la fluierul de start

Luni, 21.10.2013, 13:40
Reconstructia lui Inter incepe cu Tevez si Cahill! Moratti ofera 50 de milioane de lire sterline pentru transferul lor

Infrangerea pe care Inter a suferito in meciul cu Catania, 1-2, l-a determinat pe Moratti sa se gandeasca deja la campania de achizitii din iarna. Principalele tinte sunt doi jucatori din Premier League, Tevez si Cahill (Tottenham).

Luni, 17.10.2011, 00:00