Remiză pentru Ionuţ Radu în Serie A: Genoa – Bologna, scor 0-0

Formaţia Genoa, cu Ionuţ Radu în poartă, a remizat, miercuri seară, pe teren propriu, scor 0-0, cu echipa Bologna, în etapa a cincea a campionatului Italiei.

Tot în Serie A, Sassuolo, cu Vlad Chiricheş integralist, a fost învinsă cu 1-0 de Parma, în deplasare. Autogolul lui Bourabia, din minutul 90+5, a stabilit scorul partidei.

Inter a învins cu scorul de 1-0 Lazio, datorită golului marcat de D’Ambrosio în minutul 23.

Lecce, cu Romario Benzar rezervă, s-a impus cu 3-1 în confruntarea din deplasare cu SPAL, Fiorentina a învins cu 2-1 Sampdoria, iar Napoli a fost învinsă cu 1-0 de Cagliari.

Cupa României: FC Botoşani a eliminat la loviturile de departajare CFR Cluj şi este în optimile de finală... Minteuan: Băieţii au făcut nişte greşeli care ne-au costat. Acum ne axăm pe campionat şi pe Liga Europa...

Hello Chef sezonul 7, 25 mai 2024. Confruntarea dintre Roxana Blenche și chef Samuel. Verdictul Mishei Sambata, 25.05.2024, 15:58