Steaua s-a calificat în sferturile Cupei României, după o victorie la loviturile de departajare

Steaua București s-a calificat cu emoții în sferturile de finală ale Cupei României la fotbal, după ce a învins formația de ligă secundă FCM Baia Mare cu scorul de 4-1 la loviturile de departajare, joi seara, în deplasare, la capătul unui meci care în care scorul a fost egal, 1-1, atât după cele 90 de minute, cât și la capătul prelungirilor.

Află mai multe amănunte, aici!

Larisa Iordache, medaliată cu bronz la individual compus, la Mondialele de la Glasgow... Fotbaliștii, alături de rudele victimelor incendiului de la „Colectiv”...