VIDEO! Un arbitru a ramas in fundul gol la un meci de fotbal in sala!

Un arbitru a ramas in fundul gol la un meci amical de fotbal in sala. Dupa incident nici scorul nu l-a tinut nimeni la meciul dintre CSMS Iasi si suporteri.

Un jucator care trebuia sa fie eliminat, l-a fugarit pe arbitru si i-a furat cartonasul rosu. Centralul s-ar fi multumit sa dea si galben, dar n-a mai avut timp! A ramas in fundul gol chiar in careu!

Europa League, sferturi de finala: Alkmaar - Valencia, Schalke - Bilbao, Sporting - Metalist si Atl. Madrid - Hannover... Liga Campionilor: AC Milan - FC Barcelona, derby-ul din "sferturi". Vezi toate confruntarile!...

Hello Chef sezonul 7, 18 mai 2024. Confruntarea dintre Roxana Blenche și chef Samuel. Verdictul Nicoletei Nucă Sambata, 18.05.2024, 15:30