Articole despre locul 3

Elevii români au obținut locul 3 în lume la Olimpiada Internațională de Fizică 2023. Doar unul dintre ei învață la liceu de stat

Eevii olimpici români au obținut trei medalii de aur și două de argint la Olimpiada Internațională de Fizică 2023 din Japonia, clasând România pe locul unu în Europa și pe locul trei în lume, după China, Coreea de Sud și Statele Unite ale Americii. Iată cine sunt cei cinci performanți!

Marti, 18.07.2023, 17:22
Simona Halep va urca pe locul 3 WTA după victoria din meciul cu Ajla Tomljanovic

Simona Halep va urca de pe locul 4 pe locul 3 WTA, în clasamentul ce va fi publicat luni, după victoria obţinută în meciul cu Ajla Tomljanovic, la Adelaide.

Marti, 14.01.2020, 12:42
Coreea de Sud locul 3 în topul țărilor în care se muncește cel mai mult!

Coreea de Sud a redus numărul de ore de muncă săptămânale de la 68 la 52. Totuși rămâne pe locul 3 în topul țărilor cu cea mai lungă săptămână de muncă.

Miercuri, 04.07.2018, 09:13
Horia Tecău, locul 3 în ierarhia ATP de dublu

Tenismenul Horia Tecău a urcat pe locul 3 în ierahia ATP de dublu, fiind cea mai bună clasare din carieră. Alături de Jean-Julien Rojer a câştigat turneul de mare şlem de la Wimbledon.

Luni, 21.09.2015, 09:12
Echipa lui Dani, locul 3 la Cupa Magic la minifotbal

În această vară, Dani alături de echipa lui a câștigat locul 3 la competiția de minifotbal Cupa Magic.

Luni, 01.09.2014, 08:34
Antena Stars, locul 3 în topul audienţelor!

Datorită vouă, Antena Stars a fost şi ieri pe podium. Vă mulţumim pentru locul trei în topul audienţelor!

Marti, 01.07.2014, 17:28
Veste proastă pentru Simona Halep! Emoții pentru finala de la Wimbledon

Veste proastă pentru Simona Halep! Deși ocupă locul 3 mondial, românca noastră are șanse mici să prindă finala de la Wimbledon. Ea este a șaptea favorită în acest turneu și este cotată cu a patra șansă la câștigarea trofeului, de către casele de pariuri, după Serena Williams, Maria Sharapova.

Luni, 23.06.2014, 12:39
Antena Stars, pe locul 3 în topul audienţelor

Antena Stars a urcat din nou pe podium la sfârşitul săptămânii trecute! Postul nostru a ocupat vineri, locul 3 în intervalul 16-17, după Antena 1 şi Pro TV. Vă mulţumim că sunteţi alături de noi!

Luni, 19.05.2014, 17:36
Cumparam mult cu bani putini

Chiar dacă se numără printre cei mai săraci europeni, românii au dat năvală în magazine de Sărbători. Aşa a ajuns ţara noastră pe locul 3 în Uniunea Europeană după rata de creştere a consumului. Sorin Barariu ştie de ce am intrat în...

Joi, 06.02.2014, 10:29
Stelistii si-au schimbat obiectivul in Liga Campionilor: locul 3

Stelistii si-au schimbat obiectivul, dupa doua meciuri jucate in grupele Ligii Campionilor. Mai spera doar la locul trei. Ca sa-l obtina trebuie sa-i ia patru puncte lui Basel.

Joi, 03.10.2013, 07:31