Articole despre marele premiu al canadei 2024

Cursa din Formula 1™ a Marelui Premiu al Canadei a fost pe Antena Stars și în AntenaPLAY! Max Verstappen a câştigat

Bătălia pentru campionatul mondial de Formula 1™ continuă. Astăzi a avut loc a opta cursă din acest sezon, cursa Marelui Premiu al Canadei.

Duminica, 09.06.2024, 22:51
Urmărește acum cursa Formula 1™ pentru Marele Premiu al Canadei. Confruntările se văd LIVE în AntenaPLAY și Antena Stars

Cursa pentru pentru Marele Premiu al Canadei este în direct pe Antena Stars şi în AntenaPLAY. Piloții sunt pregătiți să-și adjudece victoria.

Duminica, 09.06.2024, 22:50
S-au încheiat calificările din Formula 1™ pentru Marele Premiu al Canadei. George Russell în pole position

Calificările pentru pentru Marele Premiu al Canadei au fost difuzate în direct pe Antena 3 CNN şi în AntenaPLAY. Piloții se pregătesc de cursa de duminică, 9 iunie 2024.

Duminica, 09.06.2024, 00:06
Urmărește acum calificările din Formula 1™ pentru Marele Premiu al Canadei. Confruntările se văd LIVE în AntenaPLAY și Antena3 CNN

Calificările pentru pentru Marele Premiu al Canadei sunt în direct pe Antena 3 CNN şi în AntenaPLAY. Piloții se pregătesc de cursa de duminică, 9 iunie 2024.

Duminica, 09.06.2024, 00:02
Program Formula 1™, Marele Premiu al Canadei. Urmărește spectacolul LIVE în AntenaPLAY, 7 - 9 iunie 2024

Antena este casa Formula 1™ în România. Cel mai spectaculos sezon din istoria legendară a acestui sport va avea 24 de curse şi va fi transmis integral de canalele Antena şi în platforma AntenaPLAY.

Marti, 04.06.2024, 17:30