Biletul Zilei din Liga Campionilor! Trei ponturi sigure din UCL ne-au adus profitul

Biletul Zilei din Liga Campionilor! Zi de marți cu trei meciuri pe biletul zilei din Liga Campionilor, însă doar cu două câștigătoare. Steaua Roșie, echipă pe care mizasem că va conduce la pauză, a avut 1-0 în minutul 22 cu Trnava, însă a fost egalată în minutul 24.

Biletul Zilei din Liga Campionilor! Dacă Steaua ne-a trădat, Malmo FF - MOL Vidi și Slavia Praga - Dinamo Kiev ne-au adus win-uri frumoase. Urmează o zi mai grea, una în care avem doar 3 meciuri în meniul UCL. Le-am ales pe toate pentru o cotă mică, dar sigură!

Biletul Zilei din Liga Campionilor! De la ora 20:00 avem primul duel al zilei, PAOK - Spartak Moscova. E un meci dificil pentru Răzvan Lucescu și Fernando Varela, însă avem încredere în forma grecilor. PAOK are 20 de meciuri consecutive fără eșec pe teren propriu, iar azi e din nou favorită. Noi mergem pe mâna unei duble.

Biletul Zilei din Liga Campionilor! Tot de la 20:00, avem și un RB Salzburg - Shkendija la care se prognozează multe goluri. Gazdele au marcat 19 goluri în ultimele 5 meciuri. Cu un adversar precum Shkendija, lucrurile par a fi destul de clare.

Biletul Zilei din Liga Campionilor! Biletul îl închidem cu un duel tare din Scoția, între Celtic Glasgow și AEK Atena. Echipa greacă este extrem de compactă și de defensivă, iar asta vedem în ultimele 5 meciuri: 0-0, 0-0, 0-1, 0-0, 0-1.

Biletul Zilei din Liga Campionilor: CÂȘTIGĂTOR!

• 20:00 PAOK - Spartak Moscova 1x - cotă 1,35 3-2
  • 20:00 RB Salzburg - Shkendija peste 2,5 goluri - cotă 1,45 3-0
  • 21:45 Celtic Glasgow - AEK Atena sub 3,5 goluri - cotă 1,21 1-1
  • Cotă finală: 2,36
Transferul zilei în Europa! Real Madrid a cumpărat un star de la Chelsea. Suma de transfer anunțată de englezi... OFICIAL: Alisson Becker nu mai este cel mai scump portar din istorie! Chelsea a plătit o sumă record pentru Kepa Arrizab...