Copos il ataca pe Gigi Becali: "Stelistii de la lot au tras in jos nationala!"

Copos stie de ce am pierdut meciul cu Olanda! Stelistii de la lot au tras in jos nationala, sustine patronul rapidist. Copos nu uita ca in meciul direct Steaua l-a batut in prelungiri ai a pus presiune pe Gigi Becali inca dinaintea partidei cu olandezii

Noua stelisti au fost convocati de Piturca printre ''tricolori'' pentru dubla cu Turcia si Olanda. Dupa victoria din Turcia, Tatarusanu, Chiriches, Bourceanu si Pintili au inceput titulari in meciul cu olandezii iar in repriza secunda a intrat si Adi Popa.Toti sunt responsabili pentru infrangere crede Copos, iar pentru a se consola ca nu are nici un jucator la nationala si-a adus aminte de Costin Lazar de la PAOK care a intrat in minutul 61 ,,Steaua a fost zero astazi, cel mai bun jucator a fost Lazar de la Rapid!''

Copos cunoaste valoarea fotbalului olandez, asa ca nu este dezamagit de esecul Romaniei pentru ca se astepta la asa ceva :,, Nu sunt dezamagit, e vorba de calitate.Olanda are o suprafata de trei ori si jumatate mai mica decat Romania, dar produce de patru ori mai mult decat PIB-ul Romaniei. La Constanta a fost noroc. ''

Cea mai tare cursa moto din lume! Uite cum arata o intrecere nebuna cu mini-motociclete... Arbitrul Thompson ii poarta ghinion lui Piturca! Al doilea meci pierdut cu scotianul la centru!...