Manchester City - Liverpool 3-0/ Cormoranii, umiliti! Urmeaza Timisoara?

Manchester City a umilit pe Liverpool cu scorul de 3-0, in ultima partida contand pentru etapa a doua din Premier League.

Golurile formatiei antrenate de Roberto Mancini au fost inscrise de Gareth Barry, in minutul 13, respectiv Carlos Tevez, argentinianul reuaind o "dubla" in minutele 52 si 68, ultimul gol venind dintr-un penalty comis de Skrtel.

Partida retur dintre City si FC Timisoara va avea loc joi, cu incepere de la ora 21:45. In meciul tur, disputat pe Bega, englezii s-au impus cu scorul de 1-0, gol inscris de Balotelli.

Steaua, inca 3 transferuri: George Galamaz, Pablo Brandan si Marius Bilasco... Liga Campionilor/ Rezultate inregistrate, miercuri, in play-off: Zenit, eliminata. Tottenham si Ajax merg in grupe...