România-Algeria, miercuri, 21:30, în direct pe Antena 1 şi AntenaPlay.ro! "Tricolorii" trag din greu la antrenamente

După ce au învins Albania, scor 1-0, fotbaliştii lui Victor Piţurcă muncesc din greu pentru o nouă victorie în stagiul de pregătire din Elveţia

Partida cu Algeria va avea loc miercuri, 21:30, şi va fi transmisă în direct de Antena 1 şi AntenaPlay.ro

Chiar dacă n-au făcut cel mai bun meci în faţa albanezilor, atunci când au fost salvaţi de Răzvan Raţ, în minutul 83, "tricolorii" sunt încrezători că prestaţia lor va fi cu totul alta contra Algeriei.

Marica, Tănase, Chiricheş şi compania nu sunt scăpaţi deloc din mână de Victor Piţurcă, selecţionerul ţinându-i în priză pe fotbalişti în fiecare moment, ba chiar şi intrând la joc în timpul unui exerciţiu.

Americanii sunt "fierţi" pe fotbal! Nu ştiu cine e campioana mondială şi bagă mâna în foc că Bale e italian... Încă un pas către finală. SIMONA HALEP E ÎN SFERTURI la Roland Garros...