VIDEO! CFR Cluj - Gaz Metan Medias 0-2/ Surpriza in Gruia

Fara succes in campionat dupa primele doua etape, Gaz Metan Medias a dat lovitura in Gruia, impotriva formatiei CFR Cluj, invingand cu scorul de 2-0. Echipa lui Pustai s-a impus prin golurile marcate de Ciprian Petre (minutul 39) si Markovici (minutul 53).

Cum s-au marcat golurile:

0-1, min. 39:

0-2, min. 53:

Au evoluat echipele:

CFR Cluj:

Gaz Metan Medias: Meciuri amicale: Italia - Spania 2-1/ Germania - Brazilia 3-2. Vezi alte rezultate inregistrate aseara!... Leonardo: „Cu un buget de 200 de milioane de euro, PSG poate castiga Liga Campionilor”...

Hello Chef sezonul 7, 23 martie 2024. Confruntarea dintre Roxana Blenche și chef Samuel. Verdictul Dianei Matei Sambata, 23.03.2024, 15:30