Vlad Chiricheş, după Liverpool-Napoli, scor 0-3: "Ce meci!"

Fundaşul Vlad Chiricheş a fost titular în meciul amical pe care echipa lui, Napoli, l-a câştigat, duminică, la Edinburgh, cu scorul de 3-0, cu campioana Europei, Liverpool.

Căpitanul naţionalei României a fost înlocuit la pauză cu Manolas. "Ce meci!", a postat Chiricheş pe Instagram, după această întâlnire.

A post shared by (@napolimagazine) on

Jul 28, 2019 at 12:50pm PDT

Italienii au condus la pauză prin golurile marcate de Insigne '17 şi Milik '29. Ei au mai marcat o dată, în minutul '52, prin Amin Younes.

Piloţii Alfa Romeo, Raikkonen şi Giovinazzi, penalizaţi după MP al Germaniei. Hamilton şi Kubica intră în puncte... Jucătorul francez Patrice Evra şi-a anunţat retragerea din activitatea de fotbalist...

Hello Chef sezonul 7, 4 mai 2024. Leoo Dumitru i-a provocat pe chef Samuel și Roxana Blenche la un nou duel. Ce rețete trebuie să prepare Sambata, 04.05.2024, 16:00