Ce a făcut Eugen Neagoe, înainte de a se prăbuși în timpul meciului! Greșeli grave pentru sănătate!

Eugen Neagoe ar fi făcut două greșeli grave pentru sănătate, înainte de a se prăbuși, duminică, în timpul meciului Dinamo – Universitatea Craiova.

Tehnicianului Eugen Neagoe i s-a făcut rău pe bancă, în timpul meciului. Partida, contând pentru etapa a doua a Ligii I, a fost întrerupt, în minutul 25.

Potrivit reporterilor Digi Sport prezenţi la Spitalul de Urgenţă, tehnicianul Eugen Neagoe a fost extrem de stresat înaintea meciului. El ar fi fumat duminică trei pachete de ţigări şi ar fi băut mai mult de patru cafele.

Articolul continuă după reclamă

Meciul Dinamo - Universitatea Craiova s-a reluat după o întrerupere de aproximativ un sfert de oră, ambulanţa care l-a preluat pe tehnicianul Eugen Neagoe de pe banca de rezerve părăsind stadionul.

Jucătorii şi fanii s-au arătat extrem de afectaţi de ce s-a întâmplat, mulţi dintre ei fiind văzuţi rugându-se. Suporterii i-au scandat numele lui Neagoe.

Adevărata cauză pentru care s-a prăbușit Eugen Neagoe, în timpul meciului! Medicii de la Floreasca au dezvăluit! De ce i... Universitatea Craiova a învins în deplasare Dinamo, în meciul marcat de colapsul lui Eugen Neagoe...

Hello Chef sezonul 7, 15 iunie 2024. Confruntarea dintre Roxana Blenche și chef Samuel. Verdictul este dat de Codruța Filip Sambata, 15.06.2024, 16:00