Unirea Urziceni - Gaz Metan Medias 0-1/ S-a spart ulciorul!

Ceea ce n-au reusit Dinamo si Steaua, a izbutit Gaz Metan Medias, care a invins Unirea, la Urziceni, printr-un gol marcat chiar in minutul 90, in primul meci al etapei a 11-a din Liga 1. Golul victoriei a fost inscris de Todea.

Partea a doua a inceput cu o ratare a lui Rusescu, insa "gazarii" si-au aratat imediat coltii, Markovici lovind bara dupa o actiune personala de toata frumusetea.

Unicul gol al meciului a fost marcat de Todea, in minutul 90, insa capitanul Mediasului a sfarsit prin a fi eliminat inainte de final.

Echipe de start:

Unirea: Cernea, Goge, Mehmedovici, Musat, Karamian, Semedo, Muzac, Maftei , Todoran, Rusescu.

Gaz Metan: Plesca, Fl. Lazar, Akaki, Z. Markovici, Trtovac, Pirvulescu, Hoban, Eric, Todea, A. Muntean, Silvasan.

VIDEO FC Vaslui - CFR Cluj 5-3/ Ploaie de goluri in Moldova... VIDEO Rapid - Astra 3-0/ Trei goluri si atat!...

Hello Chef sezonul 7, 25 mai 2024. Confruntarea dintre Roxana Blenche și chef Samuel. Verdictul Mishei Sambata, 25.05.2024, 15:58