Articole despre 4-2

Dinamo Moscova - TSKA Moscova 4-2/ Echipa lui Dan Petrescu a revenit de la 0-2

Nici lui Dan Petrescu nu-i vine să creadă! Dinamo Moscova a revenit de la 0-2 şi a bătut-o pe TSKA într-un meci incredibil, în prima etapă din 2014.

Luni, 10.03.2014, 07:43
VIDEO! Ibrahimovic a inscris 4 goluri in poarta Angliei! Ultimul dintr-o "foarfeca" senzationala de la 25 de metri!

Zlatan Ibrahimovic a facut un meci senzational impotriva Angliei, reusind sa-l invinga de patru ori pe Joe Hart, in victoria cu scorul de 4-2. Disputa cu nationala Albionului a prilejuit inaugurarea noului stadion din capitala Suediei.

Miercuri, 14.11.2012, 23:52
Turneu Cipru: Romania pierde in fata Ucrainei la loviturile de departajare

Nationala de fotbal a Romaniei a fost invinsa de Ucraina, la penalty-uri, scor 4-2, si rateaza confruntarea cu Suedia lui Zlatan Ibrahimovic. "Tricolorii" au terminat la egalitate cu Ucraina, 2-2, in cele 90 de minute regulamentare. Golurile au fost inscrise de Alexa (‘31 si ‘44), respectiv Rakitki (‘24) si Milevski (‘31).

Marti, 08.02.2011, 00:00
Galatarasaray - Eskisehirspor 4-2/ Stancu marcheaza din nou

Galatarasaray a castigat, scor 4-2, partida cu Eskisehirspor, contand pentru etapa cu numarul XX din prima liga de fotbal a Turciei. Bogdan Stancu a marcat pentru echipa antrenata de Gica Hagi, fostul atacant din Ghencea punctand in minutul 12, dintr-o pasa a lui Kazim Kazim.

Duminica, 06.02.2011, 00:00
VIDEO Steaua - Sportul 4-2/ "Fiara" a revenit cu victorie in Ghencea

Marius Lacatus a batut la primul meci in campionat de la revenirea in Ghencea. Steaua a obtinut prima victorie dupa patru etape: 4-2 cu Sportul Studentesc.

Luni, 04.10.2010, 00:00
CFR Cluj a castigat Supercupa Romaniei

CFR Cluj a castigat tripla istorica - titlul, cupa si supercupa. Ardelenii s-au impus cu 4-2, dupa loviturile de departajare in fata Urziceniului. Kivuvu a marcat in ambele porti in timpul regulamentar.

Luni, 19.07.2010, 08:06