Articole despre 4-3

Spectacol in MLS! New York Red Bulls - Real Salt Lake 4-3

Cel mai spectaculos meci din Major League Soccer s-a jucat ieri seara la GspTV. Echipa lui Thierry Henry, New York Red Bulls, a condus Real Salt Lake cu 2-0, a fost apoi condusa cu 3-2 si a marcat golul victoriei in ultimul minut de prelungiri.

Luni, 29.07.2013, 07:38
Partide pline de dramatism in etapa de Boxing Day din Premier League. United - Newcastle 4-3. City, invinsa la Sunderland

A doua zi de Craciun au fost programate meciurile etapei a 19-a din Premier League, runda de Boxing Day. In urma rezultatelor, liderul Manchester United s-a distantat la sapte puncte de rivala City, ocupanta pozitiei secunde, dupa victoria dramatica obtinuta in fata lui Newcastle, scor 4-3, cu un gol marcat in ultimul minut.

Miercuri, 26.12.2012, 20:12
Slovenia - Romania 4-3

Nationala Romaniei a fost invinsa de Slovenia, scor 4-3, in deplasare, in ultimul amical inainte de startul preliminariilor pentru Cupa Mondiala din 2014.

Joi, 16.08.2012, 00:11
Valencia - Santander 4-3/ Soldado, salvatorul "liliecilor"

Meci nebun in etapa a 2-a din Primera Division (prima etapa a fost amanata din cauza grevei jucatorilor) intre Valencia si Racing Santander, incheiat cu scorul de 4-3. Eroul partidei a fost atacantul “liliecilor”, care si-a salvat echipa de la infrangere in ultimele doua minute ale confruntarii.

Duminica, 28.08.2011, 00:00
Serie A: Genoa invinge pe AS Roma cu 4-3, dupa ce a fost condusa cu 0-3! Rezultate complete etapa 26

Rasturnare senzationala de rezultat reusita de Genoa in fata formatiei AS Roma, intr-un meci contand pentru etapa a 26-a din Serie A. Formatia antrenata de Davide Balardini era condusa cu 0-3 in minutul 51, insa a revenit incredibil reusind sa se impuna cu 4-3.

Duminica, 20.02.2011, 00:00