Articole despre adrian bumbescu

Eroii de la Sevilla, interviu de excepție la Neatza! Au trecut 34 de ani de când Steaua a cucerit Cupa Campionilor Europeni

Cătălin Oprişan, redactorul şef de la www.a1.ro și un excelent jurnalist care cunoaște istoria fotbalului, a vorbit la Neatza cu Răzvan și Dani despre finala Cupei Campionilor Europeni, câștigate de Steaua în urmă cu 34 de ani!

Joi, 07.05.2020, 14:06
33 de ani de când Steaua a câștigat Cupa Campionilor Europeni. Adrian Bumbescu: Nici după meci nu ne-am dat seama ce performață am realizat

Adrian Bumbescu, antrenor U17 CSA Steaua, a vorbit, marți, 7 mai, la „Neatza cu Răzvan și Dani”, despre ziua în care Steaua a câștigat Cupa Campionilor Europeni, după o finală cu FC Barcelona.

Marti, 07.05.2019, 11:21

Adrian Bumbescu, antrenor U17 CSA Steaua, a vorbit la Neatza despre ziua în care Steaua a câștigat Cupa Campionilor Europeni. ”Nici după meci nu ne-am dat seama ce performață am realizat. Concentrarea a fost foarte mare”, a declarat acesta.

Marti, 07.05.2019, 09:49
Steliștii mici, în direct la Neatza! Adrian Bumbescu, legenda Stelei: Avem condiți bune de antrenament

Teodor Anghelini și Adrian Bumbescu au vorbit, la Neatza, despre condițiile de antrenament de la clubul sportiv Steaua București.

Joi, 21.02.2019, 09:07
Rita Muresan ar fi indragostita de fiul lui Adrian Bumbescu!

Creatoarea de moda Rita Muresan are o pasiune noua! Se numeste Adrian Bumbescu si este cu 11 ani mai tanar decat ea, iar vedeta il alinta "Pitic"… Se pare ca sunt de vreo trei ani in relatii apropiate!

Vineri, 07.06.2013, 17:55
Rita Muresa, poveste de dragoste cu un manechin mult mai tanar decat ea

De doi ani, Rita Muresan este in al noualea cer. Traieste o frumoasa poveste de dragoste cu un manechin mult mai tanar decat ea. Cel care i-a fuart inima creatoarei de moda este Adrian Bumbescu Jr. fiul fundasului de fier al echipei Steaua din anii '80.

Vineri, 07.06.2013, 07:49
Romania U16 - Austria U16:  2-4

Romania U16 - Austria U16: 2-4

Nationala de juniori sub 16 ani a Romaniei nu se regaseste. Tricolorii mici antrenati de Adrian Bumbescu au pierdut trei meciuri la rind, in care au incasat nu mai putin de 19 goluri. Ultima infringere, 2-4 cu Austria, ieri, la Buftea. Revansa va fi in...

Miercuri, 22.05.2013, 07:44
Adrian Bumbescu si elevii sai au trei examene foarte grele in acest weekend, in direct la GspTV

Adrian Bumbescu si elevii sai au trei examene foarte grele in acest weekend, in direct la GspTV. Nationala de juniori sub 16 ani a Romaniei infrunta la Buftea trei selectionate similare foarte puternice: Slovacia, Moldova si Serbia.

Joi, 11.04.2013, 07:43
Adrian Bumbescu: "Steaua e favorita"

Fostul fundas al ros-albastrilor a declarat ca lotul lui Ilie Stan este net peste cel al lui McClaren.

Joi, 16.02.2012, 00:00