REVENIRE ÎN FORȚĂ! Roby Roberto suferă din dragoste și e depresiv: „Oare se întoarce Danela?”/  Malone și Dorian: ”Vrem să te faci bine, mă. Te vrem acasă!”

REVENIRE ÎN FORȚĂ! Roby Roberto suferă din dragoste și e depresiv: „Oare se întoarce Danela?”/ Malone și Dorian: ”Vrem să te faci bine, mă. Te vrem acasă!”

Roby Roberto superă din dragoste și e depresiv: „Oare se întoarce Danela?” Cu gândul la iubita pierdută, tânărul nu mai e în stare să se bucure de nimic.

Duminica, 03.06.2018, 22:09
Liga Campionilor/ Rezultate inregistrate in play-off: Sevilla eliminata surprinzator de Braga

Marti seara dupa mansa secunda din play-off-ul Ligii Campionilor s-au decis primele cinci echipe calificate in grupele competitiei. Cea mai interesanta partida s-a disputat la Genoa. Dupa 1-3 in tur, Sampdoria a fost aproape de calificare insa nemtii au inscris in minutul 90 si au trimis partida in prelungiri. Werder a marcat golul calificarii in prima repriza de prelungiri, prin Pizarro(100) si au obtinut calificarea in grupele Ligii Campionilor.

Marti, 24.08.2010, 00:00