Articole despre etapa 4

„Asia Express”, sezonul 3, lider detașat de audiență, din nou! Urmează o misiune imposibilă, în cursa pentru ultima șansă! „Cum convingem niște necunoscuți să facă așa ceva?” - Foto

Luni, 9 martie, „Asia Express”, sezonul 3, „Drumul Comorilor”, s-a clasat din nou ca lider de piață pe toate categoriile de public. Cel mai dur reality-show a ținut în fața televizoarelor aproape 1.700.000 de telespectatori la nivel național, în minutul de maximă audiență de la 21:50.

Marti, 10.03.2020, 12:23
Europa League: Ath. Bilbao, finalista din 2012, eliminata. Rezultatele si marcatorii din etapa a 4-a

Europa League a programat joi meciurile din cadrul etapei a 4-a din faza grupelor. Traore, fostul jucator al CFR-ului, a adus o victorie foarte importanta formatiei sale, Anji, in disputa cu Liverpool. Viktoria Plzen a facut scorul etapei, 4-0 cu Hapoel Tel-Aviv. In cea mai spectaculoasa partida a zilei, Cavani a reusit sa inscrie patru goluri in victoria, scor 4-2, cu Dnepr.

Vineri, 09.11.2012, 00:17
SERIE A: AC Milan isi continua declinul. Inter, invinsa acasa de Siena! Vezi rezultatele inregistrate in etapa 4-a!

Mari surprize in etapa a 4-a din Serie A. Echipele din Milano isi continua parcursul dezastros din noul sezon, inregistrand doua noi infrangeri. AC Milan a pierdut cu 1-2 in deplasarea de la Udine, in timp ce rivala Inter a fost invinsa surprinzator acasa de Siena, scor 2-0.

Duminica, 23.09.2012, 18:56
Rapid, Steaua si FC Vaslui isi joaca ultima carte in Europa League

Steaua, Rapid si FC Vaslui vor juca in aceasta seara a 4-a etapa in Europa League. Steaua are o revansa de luat in fata celor de la Maccabi Haifa, Rapidul trebuie sa recupereze la Varsovia punctele pierdute pe National Arena, iar Vasluiul are nevoie de macar un punct cu Sporting pentru a mai spera la calificare.

Joi, 03.11.2011, 00:00
Serie A: Remize pentru Juventus, Lazio si Udinese. Vezi rezultatele inregistrate in etapa 4!

Mijlocasul roman Gabi Torje a jucat 63 de minute pentru Udinese, in remiza din deplasare cu Cagliari, scor 0-0. Fostul jucator al lui Dinamo a evolutie slaba, avand o singura ocazie de a marca, in minutul 20, cand a sutat peste. Doua dintre favoritele la locurile fruntase din clasament, Juventus si Lazio, au pierdut puncte importante dupa remizele cu Catania, respectiv Palermo.

Duminica, 25.09.2011, 00:00
S-au stabilit televizarile etapelor 4 si 5. CFR Cluj joaca doua meciuri, in direct, la Antena 1

Liga Profesionista de Fotbal a stabilit azi programul etapelor 4 si 5 ale Ligii 1. Iata mai jos orele de difuzare si televizarile. Granzii din Capitala isi vor disputa partidele in aceeasi zi, duminica, una dupa alta!

Marti, 09.08.2011, 00:00
Turul Romaniei: Peter Merx s-a impus in etapa a 4-a

Ciclistul roman A​ndrei Nechita ramane lider in clasamentul general al Turului Ciclist al Romaniei, si dupa etapa a 4-a (Bacesti - Botosani, 152 km), etapa castigata de olandezul Peter Merx (3 ore, 31 de minute, 1 secunda), informeaza Hotnews.

Luni, 06.06.2011, 00:00
Europa League/ Rezultatele inregistrate in etapa 4. Vezi primele echipe calificate in primavara europeana!

Joi seara au fost programate meciurile contand pentru etapa a IV-a din grupele Europa League. Bate Borisov, FC Porto, PSV Eindhoven, Stuttgart si Zenit sunt primele echipe care si-au asigurat calificarea in faza urmatoare a competitiei. Steaua a obtinut o victorie foarte importanta in fata lui Utrecht, scor 3-1, care ii da sperante pentru primavara europeana

Joi, 04.11.2010, 00:00