Articole despre locul i

Surpriză URIAȘĂ pe scena Ateneului Român, la Concursul George Enescu. Final neașteptat la secţiunea de vioară

Locul întâi la secțiunea de vioară din cadrul Concursului George Enescu a rămas necâștigat, luni seară, în ciuda faptului că finaliștii au prezentat trei recitaluri excepționale.

Marti, 18.09.2018, 14:56
Dani a câştigat cu echipa sa de mini fotbal, Neatza şi prietenii, Locul I la Turneul Vedetelor

Dani arată cupa, cu locul I, pe care a câştigat-o cu echipa sa de mini fotbal, Neatza şi prietenii, la Turneul Vedetelor, ediţia din 2015.

Luni, 11.01.2016, 08:51
Romania a fost fruntasa la Campionatul Mondial de Karate Shotokan

Aurel Patru, antrenor al lotului national de karate, a venit la "Neatza" sa prezinte trofeul castigat la Campionatul National de Karate Shotokan

Miercuri, 23.10.2013, 11:58
Romania, PRIMA din 32 de tari! Elevii romani au obtinut trei medalii de aur la Olimpiada Internationala de Geografie

Romania este prima tara din lume la Olimpiada de Geografie, desfasurata anul acesta in Japonia. Acest lucru se datoreaza unor elevi pentru care invatatura si munca pentru a face performanta au devenit pasiuni. Cu ei ne mandrim!

Marti, 06.08.2013, 17:30