Articole despre marele premiu al italiei 2024

Cursa din Formula 1™ pentru Marelui Premiu al Italiei a fost pe Antena 1 și în AntenaPLAY! Charles Leclerc a câştigat la Monza

Bătălia pentru campionatul mondial de Formula 1™ continuă. Astăzi are loc a 16-a cursă din acest sezon, cursa Marelui Premiu al Italiei, la Monza.

Duminica, 01.09.2024, 17:21
Vezi acum cursa Formula 1™ pentru Marele Premiu al Italiei. Bătălia pentru victorie este LIVE pe Antena 1 și în AntenaPLAY

Cursa pentru pentru Marele Premiu al Italiei este în direct pe Antena 1 şi în AntenaPLAY. Piloții sunt pregătiți să-și adjudece victoria la Monza.

Duminica, 01.09.2024, 17:19
S-au încheiat calificările din Formula 1™ pentru Marele Premiu al Italiei. Lando Norris în pole position la Monza

Calificările pentru Marele Premiu al Italiei au fost în direct pe Antena 3 CNN şi în AntenaPLAY. Piloții se pregătesc de cursa de duminică, 1 septembrie 2024.

Sambata, 31.08.2024, 18:11
Urmărește acum calificările din Formula 1™ pentru Marele Premiu al Italiei, LIVE în AntenaPLAY și pe Antena 3 CNN

Calificările pentru Marele Premiu al Italiei sunt în direct pe Antena 3 CNN şi în AntenaPLAY. Piloții se pregătesc de cursa de duminică, 1 septembrie 2024.

Sambata, 31.08.2024, 18:06
Program Formula 1™, Marele Premiu al Italiei. Urmărește spectacolul de la Monza LIVE pe canalele Antena și în AntenaPLAY

Antena este casa Formula 1™ în România. Cel mai spectaculos sezon din istoria legendară a acestui sport are 24 de curse şi este transmis integral de canalele Antena şi în platforma AntenaPLAY.

Luni, 26.08.2024, 17:31