Articole despre new york red bulls

Spectacol in MLS! New York Red Bulls - Real Salt Lake 4-3

Cel mai spectaculos meci din Major League Soccer s-a jucat ieri seara la GspTV. Echipa lui Thierry Henry, New York Red Bulls, a condus Real Salt Lake cu 2-0, a fost apoi condusa cu 3-2 si a marcat golul victoriei in ultimul minut de prelungiri.

Luni, 29.07.2013, 07:38
Inca o data "tunar"! Henry, aproape de o revenire la Arsenal

Veste cum nu se poate mai buna pentru fanii lui Arsenal. Thierry Henry, fostul capitan al "tunarilor", are sanse foarte mari sa revina sub comanda lui Arsene Wenger.

Luni, 10.12.2012, 15:09
Thierry Henry se poate intoarce la Arsenal

Managerul “tunarilor”, Arsene Wenger, a anuntat ca Thierry Henry ar putea reveni in tricoul lui Arsenal, formatie cu care se antreneaza deja. Daca totul decurge bine, atacantul francez ar urma sa semneze in ianuarie.

Miercuri, 21.11.2012, 13:38
Thiery Henry isi face acvariu de 12 metri

Jucatorul lui New York Red Bulls a decis sa-si faca un acvariu inalt cat vila sa din Londra.

Marti, 21.02.2012, 00:00
Henry catre un  fan al lui Arsenal: "Mai bine taci!"

Henry catre un fan al lui Arsenal: "Mai bine taci!"

Jucatorul francez s-a transformat din idol pe Emirates in inamicul public numarul 1, dupa un conflict cu fanii.

Luni, 16.01.2012, 00:00
Robbie Keane, imprumutat la Aston Villa

Varful irlandez revine in Premiere League, dar nu la Tottenham, unde s-a consacrat, ci la Aston Villa.

Joi, 12.01.2012, 00:00
Abidal isi va prelungi contractul cu Barcelona

Fundasul francez isi va prelungi aventura pe Nou Camp, desi la un moment dat parea sedus de oferta celor de la PSG.

Miercuri, 04.01.2012, 00:00
New York Red Bulls il lasa pe Henry la Arsenal

Desi parea improbabila la inceput, revenirea lui Henry la tunari s-ar putea realiza pe 1 ianuarie.

Joi, 29.12.2011, 00:00
Henry, aproape de o revenire la Arsenal

Arsene Wenger a declarat ca se gandeste sa-l imprumute pe francez de la New York Red Bulls.

Sambata, 24.12.2011, 00:00
Thierry Henry s-a intors la Arsenal

Din pacate pentru fanii tunarilor, atacantul francez a venit doar pentru a se antrena cu trupa lui Wenger, nu pentru a ramane pe Emirates.

Joi, 17.11.2011, 00:00
VIDEO! Henry l-a batut pe Beckham

David Beckham a fost batut de Thierry Henry. In derby-ul Americii, francezul a dat gol si formatia sa a batut-o pe Los Angeles Galaxy. Echipa lui Beckham ramane insa pe primul loc in State.

Miercuri, 05.10.2011, 00:00