Articole despre portsmouth

Arsenal s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei Angliei, după 2-0 cu Portsmouth

Formaţia Arsenal s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei Angliei, după ce a învins, luni, cu scorul de 2-0, echipa Portsmouth, din liga a treia.

Marti, 03.03.2020, 08:11
NAVĂ EXTRATERESTRĂ apărută ÎN TOIUL ZILEI! Oamenii şi-au FĂCUT CRUCE!

Oamenii au fost şocaţi să constate o apariţie stranie pe cer, chiar în timpul zilei. Obiectul seamănă izbitor de mult cu o navă extraterestră.

Marti, 23.09.2014, 00:22
VIDEO! Asaltul cocosilor! Cel mai ciudat mod de-a lua cartonas rosu

Meciul dintre Oldham si Portsmouth s-a remarcat printr-o faza cel putin ciudata. O ciocnire verbala s-a terminat cu doua lovituri precise... sub centura si, evident, cu un cartonas rosu. Cine-i cocosul acum?

Luni, 25.02.2013, 12:47
Luna plecarilor! Portsmouth isi pastreaza jucatorii doar in calendar

Fanii lui Portsmouth isi pot cumpara calendarul echipei pe 2013 doar pentru a-si aminti de anumiti jucatori. Din cei 12 jucatori alesi pentru a reprezenta lunile anului, doar trei au mai ramas la echipa. Si nici n-a inceput bine anul.

Miercuri, 09.01.2013, 12:28
Un fost fotbalist din Premiere League, dat in judecata pentru bigamie

Fosta sotie a lui Nadir Belhadj l-a dat pe acesta in judecata pentru ca s-a recasatorit, desi nu divortase.

Miercuri, 04.01.2012, 00:00
Chelsea a reusit eventul pentru prima data in istorie

Chelsea a reusit eventul pentru prima data in istorie, dupa ce a castigat Cupa Angliei, invingand in finala echipa Portsmouth, scor 1-0, intr-un meci disputat pe arena Wembley. Unicul gol al meciului a fost marcat de Didier Drogba, in minutul 59.

Sambata, 15.05.2010, 20:07
Chelsea, la primul event din istorie (VIDEO)

Sambata, 15.05.2010, 00:00
Portsmouth - Chelsea 0-5/ Dubla pentru Malouda si Drogba

Didier Drogba si Florent Malouda au reusit cate o dubla in victoria cu 5-0, din deplasare, in fata “lanternei” Portsmouth, si echipa de pe Stamford Bridge s-a apropiat la numai un punct de liderul din Premier League, Manchester United.

Joi, 25.03.2010, 00:00
Premier league: Clubul Portsmouth, penalizat cu noua puncte

Criza de la club ii indreapta pe cei de la Portsmouth cu pasi repezi spre retrogradare. Oficialii din Premier League au confirmat, miercuri, faptul ca echipa va ramane fara noua puncte, dupa ce, luna trecuta, clubul a intrat in administrarea statului.

Miercuri, 17.03.2010, 00:00
VIDEO Torres a facut show cu Portsmouth

Liverpool a facut spectacol in meciul cu "laterna rosie" din Premier League, Portsmouth, scor 4-1, in ultima partida contand pentru etapa 30. Fernando Torres a fost omul meciului cu doua goluri si doua pase de gol.

Marti, 16.03.2010, 00:00
Cocis negociaza cu Portsmouth

Razvan Cocis a refuzat Steaua si negociaza in Anglia cu Portsmouth, care i-a propus un contract pe 3 ani! Cocis ar lua 700.000 de euro pe sezon la ultima clasata din Premier League, dar transferul poate esua: Portsmouth are interzis momentan la...

Vineri, 15.01.2010, 20:43