Articole despre robert moreno

Marca: Luis Enrique l-a dat afară pe Robert Moreno, cerând ca fostul său secund să nu facă parte din staff-ul tehnic al naţionalei Spaniei

Selecţionerul Robert Moreno s-a despărţit în lacrimi de jucătorii naţionalei Spaniei, luni seară, după victoria obţinută cu 5-0 în faţa României, în preliminariile Euro-2020.

Marti, 19.11.2019, 12:01
Selecţionerul Spaniei, Robert Moreno, supărat că este criticat

Selecţionerul Spaniei, Robert Moreno, s-a artătat dezamăgit de faptul că este criticat şi nu este susţinut, în condiţiile în care a reuşit să califice naţionala iberică la Euro-2020 cu două etape înaintea finalului preliminariilor.

Miercuri, 16.10.2019, 09:37
Ansu Fati, inclus la 16 ani de selecţionerul Robert Moreno la lotul lărgit al naţionalei de seniori a Spaniei

Atacantul FC Barcelona Ansu Fati, în vârsta de 16 ani, se află pe lista preliminară a jucătorilor naţionalei de seniori a Spaniei convocaţi de selecţionerul Robert Moreno pentru meciurile cu Norvegia şi Suedia, din preliminariile Euro-2020, informează postul Cadena Ser, citat de presa spaniolă.

Luni, 30.09.2019, 08:46
Robert Moreno: Ne-ar fi plăcut să jucăm tot meciul aşa cum am făcut-o în prima repriză. Intervenţia lui Kepa ne-a salvat de un meci egal

Selecţionerul Spaniei, Robert Moreno, a declarat joi seară, după meciul cu România, câştigat cu scorul de 2-1, că i-ar fi plăcut ca echipa sa să joace până la final aşa cum a făcut-o în prima repriză.

Vineri, 06.09.2019, 00:44