Articole despre scor 1-1

Napoli - Barcelona, scor 1-1, şi Chelsea - Bayern Munchen, scor 0-3, în optimile Ligii Campionilor

FC Barcelona a terminat la egalitate, scor 1-1 (0-1), meciul disputat, marţi, în deplasare, cu Napoli, în manşa I a optimilor de finală ale Ligii Campionilor.

Marti, 25.02.2020, 23:57
Leicester, remiză cu Aston Villa, scor 1-1, în prima manşă a semifinalelor Cupei Ligii Angliei

Formaţia Leicester a încheiat la egalitate, scor 1-1, meciul susţinut, miercuri, pe teren propriu, în compania echipei Aston Villa, în prima manşă a semifinalelor Cupei Ligii Angliei.

Joi, 09.01.2020, 08:13
Fiorentina, remiză cu Bologna, scor 1-1, în Serie A. Bologna a egalat în minutul 90+5

Formaţia Fiorentina a încheiat la egalitate, scor 1-1, meciul disputat, luni, în compania echipei Bologna, în etapa a XVIII-a a campionatului Italiei.

Luni, 06.01.2020, 16:16
Celta Vigo - Osasuna, scor 1-1, în LaLiga

Celta Vigo a terminat la egalitate, scor 1-1 (0-0), meciul disputat, duminică, pe teren propriu, cu Osasuna, în etapa a XIX-a a campionatului spaniol de fotbal LaLiga.

Luni, 06.01.2020, 09:06
Inter Milano a remizat cu Fiorentina, scor 1-1, în Serie A, şi a pierdut primul loc în clasament

Formaţia Internazionale Milano a încheiat la egalitate, scor 1-1, meciul susţinut, duminică, în deplasare, în compania echipei Fiorentina, în etapa a XVI-a a campionatului Italiei. Milanezii au pierdut primul loc în clasament în favoarea celor de la Juventus, care a învins Udinese, scor 3-1.

Luni, 16.12.2019, 08:11
Valencia – Real Madrid, scor 1-1, în LaLiga. Madrilenii au egalat în minutul 90+5

Formaţia Real Madrid a remizat, duminică seară, în deplasare, scor 1-1, cu echipa Valencia, într-un meci din etapa a XVII-a a campionatului Spaniei.

Duminica, 15.12.2019, 23:57
EURO 2016. Naționala de fotbal a României a terminat la egalitate cu formația Elveției,  scor 1-1

EURO 2016. Naționala de fotbal a României a terminat la egalitate cu formația Elveției, scor 1-1

Naționala de fotbal a României a terminat la egalitate cu formația Elveției, 1-1 (1-0), miercuri, pe stadionul ''Parc des Princes'' din Paris, într-un meci din Grupa A la EURO 2016, dar păstrează șanse de calificare în optimile de finală.

Miercuri, 15.06.2016, 20:56