Articole despre scor 2-2

Betis Sevilla, remiză cu Granada, scor 2-2, în LaLiga

Formaţia Betis Sevilla a încheiat la egalitate, scor 2-2, meciul susţinut, luni, pe teren propriu, în compania echipei Granada, în etapa a 29-a a campionatului Spaniei.

Marti, 16.06.2020, 08:16
Independiente del Valle - Flamengo, scor 2-2, în prima manşă a Supercupei Americii de Sud

Independiente del Valle din Ecuador, deţinătoarea Copei Sudamericana, a terminat la egalitate, scor 2-2 (1-0), partida disputată, miercuri, pe teren propriu, cu Flamengo din Brazilia, câştigătoarea Copei Libertadores, în prima manşă a Supercupei Americii de Sud.

Joi, 20.02.2020, 11:03
Chelsea - Arsenal, scor 2-2, în Premier League. Oaspeţii au evoluat în zece jucători din minutul 26

Formaţia Chelsea a terminat la egalitate, scor 2-2 (1-0), meciul disputat, marţi, pe teren propriu, cu Arsenal Londra, în etapa a XXIV-a a campioantului englez de fotbal Premier League.

Miercuri, 22.01.2020, 09:04